KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8715106
nr 871 5106
Pastell
oidentifierad konstnär, Flicka, 1800-tal, signerad. , motivet: 52x42
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:18:39
27/1 17:58:37
1.500 kr
27/1 19:13:29